Облицювання з алюмінієвих композитних панелей (АКП)


Касети, напівкасети, короби або алюмінієві композитні панелі (АКП) кріпляться до підоблицювальної системи з профілів, що забезпечує архітектурний ансамбль фасаду, захищає зовнішні стіни фасаду та теплоізоляцію від атмосферних впливів, створює додаткове тепло і звукоізоляційний бар’єр.

Облицювання алюмінієвими композитними панелями утворює повітряний прошарок для природної вентиляції навісного фасаду, зокрема теплоізоляційного шару. Панелі знижують ступень забруднення фасаду завдяки самоочищенню поверхневого шару фарбування. Невелика вага алюмінієвих композитних панелей знижує навантаження на підконструкції та, відповідно, стіни фасаду. Додає монтажу значної мобільності та швидкості.

Виготовлення та монтаж касет з АКП виконується таким чином, щоб вони могли зберегти свої параметри – міцність та цілісність, тримати площину фасаду або правильність заданої геометричної кривизни, архітектурної форми фасаду, а також лінійність горизонтальних та вертикальних швів.

Монтаж алюмінієвих композитних панелей повинен здійснюватися так, щоб компенсувати температурні зміни розмірів, усувати потрапляння води на тильну сторону облицювання, протистояти тиску вітру та вібрації.

Алюмінієві композитні панеліСистема навісних вентильованих фасадів загалом забезпечує:

  • Додаткові можливості для архітектурного будівництва, покращення експлуатаційних характеристик будинку.
  • Кардинальні зміни форми фасаду, надаючи старій будівлі сучасного вигляду.
  • Застосування як для нових, так і для реконструйованих будівель без висування спеціальних вимог до якості несучої стіни.
  • Універсальність для цивільного та промислового будівництва будівель, споруд, малих архітектурних форм.
  • Проведення робіт щодо оздоблення фасаду в будь-який час року.
  • Значне покращення теплоізоляції, звукоізоляції зовнішніх стін будинку.
  • Тривале збереження зовнішнього вигляду будинку без забруднення, нашарування бруду та пилу на стінах.
  • Громовідвід та екранування від електромагнітного випромінювання.

Коментування закрито.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика